所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Encoders, Decoders, Multiplexers & Demultiplexers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Multiplexers |
| Logic Family | FST |
| Number of Lines (Input / Output) | 32 / 16 |
| Propagation Delay Time | 0.25 ns at 4 V to 5.5 V |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min | 4 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | TSSOP-56 |
| Packaging | Tube |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Number of Input Lines | 32 |
| Number of Output Lines | 16 |
| Factory Pack Quantity | 34 |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话