所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Standard Package | Bulk |
| Contact Mating Length | 0.075" (1.90mm) |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Color | Black |
| Row Spacing | 0.047" (1.20mm) |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Connector Type | Unshrouded |
| Contact Finish | Gold |
| Packaging | Tube |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 14 |
| Termination | Solder |
| Contact Finish Thickness | 10µin (0.25µm) |
| Molding Height Above Board | 0.120" (3.05mm) |
| Other Names | SAM1143-07 |
| Number of Positions Loaded | All |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | :- |
| Pitch Spacing | :0.8mm |
| No. of Rows | :2 |
| No. of Contacts | :14 |
| Gender | :Header |
| Contact Termination | :Solder |
| Contact Plating | :Gold |
| Contact Material | :Phosphor Bronze |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Lead Spacing | :0.8mm |
| Termination Method | :Solder |
| Weight (kg) | 0.0002 |
| Tariff No. | 85369010 |
咨询QQ
热线电话