所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Transceiver |
| Maximum Data Rate | 8.5 Gbps |
| Number of Transmitters | 1 |
| Power Supply Type | Single |
| Minimum Single Supply Voltage | 3 V |
| Maximum Single Supply Voltage | 3.6 V |
| Maximum Supply Current | 240 mA |
| Standard Package | Bulk |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| Emitter Type | VCSEL laser |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Minimum Operating Temperature | -5 |
| Fiber Type | Multi Mode |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3 |
| Connector Type | LC |
| Rise Time | 0.09/0.12 |
| Peak Wavelength | 860(Max) |
| Screening Level | Extended |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Maximum Fall Time | 0.09/0.12 |
| Form Factor | SFP+ |
| Pin Count | 20 |
| Jitter | 0.0835(Max) |
咨询QQ
热线电话