所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Type | Pluggable, SFP+ |
| Data Rate | 8.5Gbs |
| Connector Type | LC Duplex |
| Applications | Ethernet |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Standard Package | 10 |
| Wavelength | 850nm |
| Other Names | 775-1097 |
| Operating Supply Voltage | 3.15 V to 3.45 V |
| Packaging | Tray |
| Product | Transceivers |
| Application | Ethernet |
| Mounting Style | Snap In |
| Form Factor, or Case Style | SFP |
| Minimum Operating Temperature | - 5 C |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 连接器类型 | LC Duplex |
| 电压 - 电源 | 3.3V |
| 数据速率 | 8.5Gbs |
| 应用 | Ethernet |
| 装配类型 | Pluggable, SFP+ |
| 波长 | 850nm |
咨询QQ
热线电话