Vishay Huntington Electric Inc.
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Bulk |
| Resistance (Ohms) | 20 |
| Lead Style | Solder Lugs |
| Mounting Feature | Flange Braces, Right Angle |
| Temperature Coefficient | ±260ppm/°C |
| Height | 0.344" (8.73mm) |
| Size / Dimension | 0.752" L x 0.375" W (19.10mm x 9.53mm) |
| Coating, Housing Type | Vitreous Enamel Coated |
| Power (Watts) | 10W |
| Standard Package | 1 |
| Composition | Wirewound |
| Package/Case | Radial, Flat Oval |
| Package / Case | Radial, Flat Oval |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话