所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Frequency Stability | - 0.045 PPM |
| Product Category | Crystals |
| Dimensions | 3.2 mm W x 1.5 mm L x 0.9 mm H |
| Load Capacitance | 9 pF |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Series | FX135 |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Packaging | Reel |
| Tolerance | 20 PPM |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Package / Case | 3.2 mm x 1.5 mm |
| Type | Tuning Fork |
| RoHS | RoHS Compliant |
| ESR | 70 KOhms |
咨询QQ
热线电话