所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 10MicroPak W |
| Logic Function | Translator |
| Output Type | 3-State |
| Operating Supply Voltage | 1.8|2.5|3.3 V |
| Logic Family | FXL |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Absolute Propagation Delay Time | 24 |
| Mounting | Surface Mount |
| Fabrication Technology | CMOS |
| Package Width | 1.6 |
| PCB | 10 |
| Typical Operating Supply Voltage | 1.8|2.5|3.3 |
| EU RoHS | Compliant |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | MicroPak W |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Maximum High Level Output Current | -24 |
| Package Length | 2.1 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 1.1 |
| Pin Count | 10 |
| Maximum Quiescent Current | 0.01 |
| Package Height | 0.5(Max) |
| Maximum Low Level Output Current | 24 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Number of Bits | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Number of Outputs/Channel | 2 |
| Supplier Device Package | 10-MicroPak™ |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Channels | 1 |
| Input Type | Voltage |
| Voltage - Supply | 1.1 V ~ 3.6 V |
| Propagation Delay (Max) | 3.5ns |
| Package/Case | 10-UFQFN |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Other Names | FXL2T245L10XDKR |
| Factory Pack Quantity | 5000 |
| Product Category | Translation - Voltage Levels |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Series | FXL2T245 |
| Unit Weight | 0.000917 oz |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | MicroPak-10 |
| Propagation Delay Time | 24 ns |
| Supply Voltage - Min | 1.1 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Part # Aliases | FXL2T245L10X_NL |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Technology | CMOS |
| Logical Function | Translator |
| Package Type | MicroPak W |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Abs. Propagation Delay Time | 24 ns |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 1.8/2.5/3.3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 1.1 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.6 V |
| High Level Output Current | -24 mA |
| Low Level Output Current | 24 mA |
| Quiescent Current | 10 uA |
咨询QQ
热线电话