所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Matchcode | FXP14-07-0100A |
| Antenna type | FLEXIBLE |
| Unit Pack | 1 |
| Standard Leadtime | 12 weeks |
| MOQ | 100 |
| Standard | GSM |
| Packaging | INDIVIDUAL |
| Frequency | HEXAHz |
| Gain | 1.5dB |
| Automotive | NO |
| Impedance | 50Ohm |
| Connector (1) | IPX (U.FL) |
| Cable length | 100mm |
| Size | 70mm |
| Number of Bands | 6 |
| Height (Max) | 0.004" (0.1mm) |
| Antenna Type | Flat Patch |
| Termination | IPEX MHFII (U.FL) |
| Standard Package | 50 |
| Mounting Type | Adhesive Mount |
| VSWR | 2.5 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Dimensions | 70 mm L x 20 mm W x 0.1 mm H |
| Termination Style | Adhesive |
| Height | 0.1 mm |
| Width | 20 mm |
| Length | 70 mm |
| Technology Type | Hexa Band Cellular Antenna |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话