所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Bands | 6 |
| Height (Max) | 0.004" (0.1mm) |
| Antenna Type | Flat Patch |
| Termination | MMCX |
| Packaging | Bulk |
| Frequency | 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz |
| Gain | 3dBi |
| Standard Package | 50 |
| VSWR | 2.5 |
| Dimensions | 70 mm L x 20 mm W x 0.1 mm H |
| Termination Style | Adhesive |
| Height | 0.1 mm |
| Width | 20 mm |
| Length | 70 mm |
| Impedance | 50 Ohms |
| Technology Type | Hexa Band Cellular Antenna |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话