所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| メーカ | Taoglas |
| RoHS | RoHS 認証 |
| 技術タイプ | Hexa Band Cellular Antenna |
| 周波数 | 850 MHz to 2100 MHz |
| 寸法 | 70 mm L x 20 mm W x 0.1 mm H |
| ゲイン | 1.5 dB to 3 dB |
| インピーダンス | 50 Ohms |
| パッケージ化 | Bulk |
| 末端様式 | Adhesive |
| Life | Mouser 初 |
| Number of Bands | 6 |
| Height (Max) | 0.004" (0.1mm) |
| Antenna Type | Flat Patch |
| Termination | IPEX MHFIV |
| Packaging | Bulk |
| Frequency | 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz |
| Standard Package | 50 |
| Mounting Type | Adhesive Mount |
| VSWR | 2.5 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Dimensions | 70 mm L x 20 mm W x 0.1 mm H |
| Termination Style | Adhesive |
| Height | 0.1 mm |
| Width | 20 mm |
| Length | 70 mm |
| Gain | 1.5 dB to 3 dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Technology Type | Hexa Band Cellular Antenna |
咨询QQ
热线电话