所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Actuator Style | Actuator Arm, Cap Required |
| Packaging | Bulk |
| Switch Function | On-On |
| Current Rating | 0.4VA (AC/DC) |
| Features | Process Sealed |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage Rating - AC | 28V |
| Electrical Life | 100,000 Cycles |
| Termination Style | PC Pin |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Actuator Marking | Varies by Cap |
| Standard Package | 1 |
| Voltage Rating - DC | 28V |
| Mechanical Life | 100,000 Cycles |
| Circuit | SPDT |
咨询QQ
热线电话