所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Diameter | 0.250" (6.35mm) |
| Features | UV Resistant |
| Color | Orange |
| Material | Polyethylene Terephthalate |
| Length | 50.0' (15.24m) |
| Standard Package | 1 |
| Type | Self Wrap (Split Flexible Tube) |
| Other Names | GRP-130-1/4 OR007 |
| Sleeving / Tubing Type | :Wrappable |
| Sleeving Material | :PET (Polyethylene Terephthalate) |
| Internal Diameter | :6.35mm |
| Sleeving Colour | :Orange |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Accessory Type | :Sleeving |
| For Use With | :Cables & Wires |
| Weight (kg) | 0.136078 |
| Tariff No. | 56074900 |
咨询QQ
热线电话