所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Wiring Duct |
| Standard Package | Shrink Tubing - 4 ft sticks |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Color | Black |
| Duct External Width | 32 mm |
| Duct External Height | 41.1 mm |
| Factory Pack Quantity | 6 |
| Subcategory | Wiring Ducts |
| Lead Time | 14 Days |
| Mounting Type | Screw |
| Wire Duct Type | Slotted |
| Height | 1.510" (38.35mm) |
| Width | 1.260" (32.0mm) |
| Length | 6.00' (1.83m) |
| rohs | 6.00' (1.83m) |
| Unit Weight | 1 lb |
| Raceway / Duct Color | :Black |
| External Height | :41.1mm |
| Raceway / Duct Material | :PVC (Polyvinylchloride) |
| External Width | :32mm |
| Accessory Type | :Type G Wide Slot Wiring Duct |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85469010 |
咨询QQ
热线电话