所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Wiring Duct |
| Standard Package | Shrink Tubing - 4 ft sticks |
| Product Length | 1828.8 |
| EU RoHS | Compliant |
| Color | White |
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Product Height | 41.1 |
| Product Depth | 32 |
| Subcategory | Wiring Ducts |
| Lead Time | 14 Days |
| Mounting Type | Adhesive |
| Wire Duct Type | Slotted |
| Height | 1.510" (38.35mm) |
| Width | 1.260" (32.0mm) |
| Length | 6.00' (1.83m) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Temperature Rating - max | 50 deg C (122 deg F) |
| Flammability Rating | UL 94 V-0 |
| Wall Type | Wide Slot |
| Nominal Length | 6.00-ft L |
| Mounting | Adhesive Back |
| Cover Style | Flush Type C (not included) |
| Wall Opening Size | 0.31" (7.9mm) Slot |
| Nominal Width | 1.00" W |
| Wall Opening Spacing | 0.80" (20.3mm) O.C. |
| Cover Part Number | C1WH6 |
| Nominal Height | 1.50" H |
咨询QQ
热线电话