所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Mounting Hardware |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Bumpers |
| Type | Push In |
| Material | Styrene Butadiene |
| Mounting Hole Size | 4.6 mm |
| Outside Diameter | 12.7 mm |
| Color | Black |
| Features | Black |
| Gender | Female |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Unit Weight | 0.016000 oz |
咨询QQ
热线电话