所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Solid State Relays - Industrial Mount |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Control Voltage Range | 24 VDC |
| Load Current Rating | 3 A |
| Contact Form | 1 Form A (SPST-NO) |
| Product Type | Industrial Mount |
| Series | G3TC |
| Termination Style | Solder Tail |
| Part # Aliases | DC24 G3TC-OAC24A G3TCOAC24ADC24NC |
| Life | Obsolete |
| Style | Standard |
| Features | Hold Down Screw |
| Color | Black |
| Standard Package | 1 |
| Current - Input | 18mA |
| Voltage - Output | 75 ~ 280VAC (240VAC Nom) |
| Current - Output | 0.05 ~ 3A |
| Turn On Time | 1/2 Cycle + 1ms |
| Turn Off Time | 1/2 Cycle + 1ms |
| Type | AC |
| Voltage - Input | 24VDC (18 ~ 32VDC) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| SubCategory | Solid State Relay |
| MainCategory | Relays |
咨询QQ
热线电话