所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Wiring Duct |
| Standard Package | Shrink Tubing - 4 ft sticks |
| Product Length | 1828.8 |
| EU RoHS | Compliant |
| Color | Light Gray |
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Product Height | 26.9 |
| Product Depth | 23.6 |
| Subcategory | Wiring Ducts |
| Lead Time | 20 Days |
| Mounting Type | Screw |
| Wire Duct Type | Slotted |
| Height | 0.990" (25.15mm) |
| Width | 0.93" (23.6mm) |
| Length | 6.00' (1.83m) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Raceway / Duct Color | :Grey |
| External Height | :26.9mm |
| Raceway / Duct Material | :PVC (Polyvinylchloride) |
| Series | :Type G |
| External Width | :23.6mm |
| Body Material | :PVC |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85469090 |
咨询QQ
热线电话