所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | No |
| Logic Family | GAL |
| Number of Macrocells | 8 |
| Maximum Operating Frequency | 62.5 MHz |
| Delay Time | 15 ns |
| Operating Supply Voltage | 4.5 V to 5.5 V |
| Supply Current | 130 mA |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Mounting Style | Through Hole |
| Package / Case | PDIP-24 |
| Number of Product Terms per Macro | 8 |
| Operating Temperature | - 40 C to + 85 C |
| Packaging | Tube |
| Factory Pack Quantity | 300 |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min | 4.5 V |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话