所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Logic Family | GAL |
| Number of Macrocells | 8 |
| Maximum Operating Frequency | 62.5 MHz |
| Delay Time | 15 ns |
| Operating Supply Voltage | 4.5 V to 5.5 V |
| Supply Current | 130 mA |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Mounting Style | Through Hole |
| Package / Case | PDIP-24 |
| Number of Product Terms per Macro | 8 |
| Operating Temperature | - 40 C to + 85 C |
| Packaging | Tube |
| Factory Pack Quantity | 300 |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min | 4.5 V |
| Life | Obsolete |
| Delay Time tpd(1) Max | 15.0ns |
| Mounting Type | Through Hole |
| Standard Package | 15 |
| Supplier Device Package | 24-PDIP |
| Voltage Supply - Internal | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Programmable Type | EE PLD |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Package/Case | 24-DIP (0.300", 7.62mm) |
咨询QQ
热线电话