所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Logic Family | GAL |
| Number of Macrocells | 8 |
| Maximum Operating Frequency | 62.5 MHz |
| Delay Time | 15 ns |
| Operating Supply Voltage | 4.75 V to 5.25 V |
| Supply Current | 55 mA |
| Maximum Operating Temperature | + 75 C |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | PLCC-28 |
| Number of Product Terms per Macro | 8 |
| Operating Temperature | 0 C to + 75 C |
| Packaging | Tube |
| Factory Pack Quantity | 370 |
| Supply Voltage - Max | 5.25 V |
| Supply Voltage - Min | 4.75 V |
| Life | Obsolete |
| Delay Time tpd(1) Max | 15.0ns |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 37 |
| Supplier Device Package | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Voltage Supply - Internal | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Programmable Type | EE PLD |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Package/Case | 28-LCC (J-Lead) |
| Frequency | 62.5 MHz |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | 0C to 75C |
| Package Type | PLCC |
| Pin Count | 28 |
| Process Technology | EECMOS |
| Operating Temperature (Max) | 75C |
| Operating Temperature (Min) | 0C |
| Propagation Delay Time | 15 ns |
| Family Name | GAL |
| Operating Temperature Classification | Commercial |
| # Macrocells | 8 |
| Programmable | Yes |
| # I/Os (Max) | 8 |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 5 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 4.75 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 5.25 V |
咨询QQ
热线电话