所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Grommet Edging |
| Standard Package | Cable Rolls / Shrink Tubing |
| Product Length | 30480 |
| Style | Edging Slotted |
| EU RoHS | Compliant |
| Color | Black |
| Panel Hole | 1.37 |
| Material | Polyethylene |
| Shape | Rectangle |
| Product Width | 4.29 |
| Life Cycle | Active |
| Panel Thickness | 1.57 to 2.51 |
| eurohs | Compliant |
| Product Height | 4.7 |
| Subcategory | Grommets and Eyelets |
| Packaging | Roll |
| Lead Time | 14 Days |
| Features | Weather Resistant |
| For Use With/Related Products | Edges, Irregular Holes |
| Panel Cutout Dimensions | Edging - 100' L (30.48m) |
| Bushing, Grommet Type | Grommet - Edging, Slotted |
| Other Names | Q2284223 |
| rohs | 0.062" ~ 0.099" (1.57mm ~ 2.51mm) |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Product Category | Cable Mounting & Accessories |
| Mounting Method | Panel |
| Unit Weight | 1.550 lbs |
| Height | 0.19 in |
| Width | 0.17 in |
| Length | 100 ft |
| Where Used | Use on curved edges or punchouts |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Size | 100 ft x 0.17 in x 0.19 in |
| Grommet Type | :Strip |
| Panel Thickness Max | :2.5mm |
| Grommet Material | :PE (Polyethylene) |
| Grommet Colour | :Black |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Accessory Type | :Grommet Edging |
| Body Material | :PE (Polyethylene) |
| Colour | :Black |
| External Height | :4.7mm |
| External Width | :4.3mm |
| For Use With | :Irregularly shaped and round panel holes |
| Panel Thickness Min | :1.6mm |
| Weight (kg) | 0.7 |
| Tariff No. | 39269097 |
| Grommet Color | :Black |
咨询QQ
热线电话