所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Length | 30480 |
| Style | Edging Slotted |
| EU RoHS | Compliant |
| Color | Natural |
| Material | Polyethylene |
| Shape | Rectangle |
| Product Height | 4.7 |
| Life Cycle | Active |
| Outside Diameter | 30500 |
| Body Thickness | 0.76 |
| eurohs | Compliant |
| Subcategory | Grommets and Eyelets |
| Lead Time | 14 Days |
| Features | Flame Retardant |
| Standard Package | 1 |
| Panel Thickness | 0.062" ~ 0.099" (1.57mm ~ 2.51mm) |
| For Use With/Related Products | Edges, Irregular Holes |
| Panel Cutout Dimensions | Edging - 100' L (30.48m) |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Bushing, Grommet Type | Grommet - Edging, Slotted |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Product Category | Cable Mounting & Accessories |
| Mounting Method | Edge Mount |
| Unit Weight | 1.550 lbs |
| Height | 0.19 in |
| Packaging | Spool |
| Width | 0.17 in |
| Length | 100 ft |
| Where Used | On curved edges or punchouts |
| Type | Grommets, Edging |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Size | 30.5 m x 4.3 mm x 4.7 mm |
| Grommet Type | :Strip |
| Panel Thickness Max | :2.5mm |
| Grommet Material | :PE (Polyethylene) |
| Grommet Colour | :Natural |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Accessory Type | :Grommet Edging |
| Body Material | :PE (Polyethylene) |
| Colour | :Natural |
| External Height | :4.7mm |
| External Width | :4.3mm |
| Panel Thickness Min | :1.6mm |
| Weight (kg) | 0.7 |
| Tariff No. | 39269097 |
咨询QQ
热线电话