所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 3000 |
| MOQ | 15000 |
| Polarity | Bidirectional |
| Clamping Voltage | 11 V |
| Product Category | TVS Diodes - Transient Voltage Suppressors |
| Channels | 1 Channel |
| Series | GL05T |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Packaging | Reel |
| Unit Weight | 0.000286 oz |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Capacitance | 2.5 pF |
| Breakdown Voltage | 7.5 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Minimum Operating Temperature | - 55 C |
| Package / Case | SOT-23-3 |
| Maximum Operating Temperature | + 150 C |
| Peak Pulse Power Dissipation | 300 W |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 11V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | SOT-23 |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6.9V |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5V (Max) |
| Applications | General Purpose |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Capacitance @ Frequency | 2.5pF @ 1MHz |
| Standard Package | 3,000 |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 300W |
| Type | Zener |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 5A (8/20µs) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Brand | Vishay Semiconductors |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 150 C |
| Pd - Power Dissipation | 300 W |
咨询QQ
热线电话