所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Outputs | 1 |
| Line Regulation | 2% |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Applications | Commercial |
| Approvals | CE, CSA, IEC, UL |
| Power (Watts) - Max | 110W |
| Voltage - Output | 5V |
| Size / Dimension | 7.00" L x 4.25" W x 1.30" H (177.8mm x 108.0mm x 33.0mm) |
| Efficiency | 85% |
| Power (Watts) | 110W |
| Load Regulation | 2% |
| Standard Package | 1 |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC |
| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C |
| Type | Standard Product |
| Power Supply Type | Switching (Open Frame) |
咨询QQ
热线电话