所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 32PLCC |
| Cell Type | NOR |
| Density | 2 Mb |
| Architecture | Non Sectored |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Timing Type | Asynchronous |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Address Bus Width | 18 Bit |
| Interface Type | Parallel |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Memory Size | 2 Mbit |
| Maximum Operating Current | 12 mA |
| Data Bus Width | 8 bit |
| Series | GLS37VF020 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Packaging | Tube |
| Unit Weight | 2.368 lbs |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Memory Type | Flash |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Package / Case | PLCC-32 |
| Organization | 256 KB x 8 |
| Supply Voltage - Min | 2.7 V |
| Access Time | 70 ns |
| Factory Pack Quantity | 30 |
| Speed | 70 ns |
| Operating Temperature Range | 0 C to + 70 C |
| Brand | Greenliant |
| Standard | Not Supported |
| Supply Current - Max | 12 mA |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
咨询QQ
热线电话