所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Film Capacitors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product Type | SMD |
| Capacitance | 0.33 uF |
| Tolerance | 10 % |
| Voltage Rating | 100 V |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Capacitance - nF | 330 nF |
| Capacitance - pF | 330000 pF |
| Case Height | 5.5 mm |
| Case Length | 10.2 mm |
| Case Width | 9.1 mm |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 800 |
| Part # Aliases | F115WP334K100V |
咨询QQ
热线电话