所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Air Quality Sensors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | Oxygen Sensor |
| Detection Sensitivity | 1.05 ms/mbar |
| Operating Supply Voltage | 4 V |
| Maximum Operating Temperature | + 700 C |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Mounting Style | Wires |
| Series | GMS-10 |
| EU RoHS | Compliant |
| Package Diameter | 12 |
| PCB | 5 |
| Package Length | 83 |
| Pin Count | 5 |
| Industry Aliases | GMS-10 RVS |
| Subcategory | Specialized Sensor |
| Lead Time | 84 Days |
| Operating Temperature | 700°C |
| Voltage - Supply | 4V |
| Standard Package | 1 |
| Output | 45mV, 64mV, 85mV |
| Oxygen Range | 2 mbar ~ 3 bar |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话