所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Length - Lead Wire | 1.00" (25.40mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 250°C |
| Resistance in Ohms @ 25°C | 10k |
| Packaging | Bulk |
| Standard Package | 100 |
| Mounting Type | Through Hole |
| B25/85 | 3695K |
| Other Names | 615-1119 |
| Resistance Tolerance | ±1% |
| Package/Case | Bead, Glass |
| Diameter | 0.06 in |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| B Parameter | 3695 K |
| Operating Temperature Range | + 25 C to + 250 C |
| Series | GP |
| Brand | US Sensor |
| Termination Style | Radial |
| Resistance | 10 kOhms |
| Length | 0.135 in |
| Tolerance | 1 % |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
咨询QQ
热线电话