所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Step Down |
| Output Current | 7.4 A |
| Output Voltage | 15 V |
| Input Voltage | 21.6 to 54 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Power | 120 W |
| Switching Regulator | Yes |
| Standard Package | Bulk |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Output - 1 @ Current (Max) | 15 VDC @ 7.4A |
| Package / Case | Module |
| Output - 2 @ Current (Max) | 15 VDC @ 7.4A |
| Packaging | Bulk |
| Size / Dimension | 6.73" L x 4.37" W x 0.78" H (171.0mm x 111.0mm x 19.8mm) |
| Efficiency | 88.5% |
| Power (Watts) | 120W |
| Approvals | CE, CSA, EN, IEC, TUV, UL |
| Voltage - Input | 21.6 ~ 54 V |
| Output | 15V, 15V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 71°C |
| Power (Watts) - Max | 120W |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话