所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | RF System |
| Gender | PL |
| Impedance | 50 Ohm |
| Operating Frequency | 0 to 6 GHz |
| Termination Method | Solder |
| Mounting | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold Over Nickel |
| Family | GRF1-P |
| Terminate To | PCB |
| Standard Package | Bulk |
| Number of Positions | 6 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) |
| Connector Type | MMCX Plug, Ganged |
| Contact Finish | Gold |
| Packaging | Tray |
| Number of Rows | 1 |
| Height Above Board | 0.176" (4.47mm) |
| Mated Stacking Heights | 6.4mm |
| Contact Finish Thickness | 50µin (1.27µm) |
| Other Names | SAM8077 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| 连接器类型 | 公插 |
| 阻抗 | 50Ω |
| 主体向性 | 直 |
| 安装类型 | 印刷电路板安装 |
| 触点材料 | 铍铜 |
| 主体电镀 | 镀金 |
| 端接方法 | 通孔 |
| 尺寸 | 微小型 |
| 触点电镀 | 金 |
| 系列 | GRF1-P |
| 工作频率 | 0 → 6GHz |
| 接合型 | 扣入式 |
| 电缆类型 | RG316 |
咨询QQ
热线电话