所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Capacitance | 22 uF |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 10 V |
| Temperature Coefficient / Code | X5R |
| Case Code - in | 1812 |
| Case Code - mm | 4532 |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 85 C |
| Product | General Type MLCCs |
| Packaging | Reel |
| Dimensions | 4.5 mm Dia. x 3.2 mm W x 4.5 mm L x 2.5 mm H |
| Package / Case | 1812 (4532 metric) |
| Series | GRM |
| Factory Pack Quantity | 500 |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Case Diameter | 4.5 mm |
| Case Length | 4.5 mm |
| Case Height | 2.5 mm |
| Case Width | 3.2 mm |
| Type | General Purpose MLCC |
咨询QQ
热线电话