所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Material Category | Plastic |
| Standards Met | UL Listed, UL Recognized E188715 |
| Brand Name | Greenlite |
| Package Quantity | 100PK |
| Color | Black |
| Series | GS |
| Material | Nylon 6.6 |
| Primary Color | Black |
| Tensile Strength | 120lb |
| Locking Style | Plastic Pawl|Screw Lock |
| Length | 15in |
| Minimum Operating Temperature | -40°F |
| Width | 0.3in |
| Maximum Bundle Diameter | 4-1/8in |
| Product Type | Cable Tie |
| Type | Screw Mount Tie |
咨询QQ
热线电话