所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Case Diameter | 5.7 mm |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Product | Metal Film Resistors High Reliability |
| Product Category | Metal Film Resistors - Through Hole |
| Lead Diameter | 0.81 mm |
| Voltage Rating | 1 kV |
| Series | GS3 |
| Operating Temperature Range | - 25 C to + 70 C |
| Termination Style | Axial |
| Resistance | 1 kOhms |
| Temperature Coefficient | 100 PPM / C |
| Tolerance | 5 % |
| Case Length | 13.1 mm |
| Power Rating | 3 W |
| Type | Thick Film Semi-Precision |
| Case Width | 5.7 mm |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话