所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Matchcode | GSOT12C-E3 |
| Clamping voltag | 19V |
| Package | SOT23 |
| Unit Pack | 3000 |
| Standard Leadtime | 15 weeks |
| MOQ | 15000 |
| Stand-off V Vwm | 12V |
| Application | BIDIRECTIO |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| PowerDissipati | 0.3kW |
| Automotive | NO |
| Tolerance | 5% |
| Breakdown-V(BR) | 13.5V |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 26V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Voltage - Breakdown (Min) | 13.5V |
| Unidirectional Channels | 2 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 12V (Max) |
| Applications | General Purpose |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Capacitance @ Frequency | 115pF @ 1MHz |
| Standard Package | 3,000 |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 312W |
| Type | Zener |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 12A (8/20µs) |
| Package/Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Polarity | Bidirectional |
| Clamping Voltage | 2.2 V |
| Product Category | TVS Diodes - Transient Voltage Suppressors |
| Channels | 2 Channels |
| Series | GSOT12C |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Unit Weight | 0.000310 oz |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Capacitance | 115 pF |
| Breakdown Voltage | 15 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Minimum Operating Temperature | - 55 C |
| Package / Case | SOT-23-3 |
| Maximum Operating Temperature | + 150 C |
| Peak Pulse Power Dissipation | 337 W |
| TVS Polarity | :Bidirectional |
| Reverse Stand-Off Voltage Vrwm | :12V |
| Breakdown Voltage Min | :27.5V |
| Breakdown Voltage Max | :30.7V |
| Clamping Voltage Vc Max | :26V |
| Peak Pulse Current Ippm | :12A |
| No. of Pins | :3 |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85411000 |
咨询QQ
热线电话