所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 3000 |
| MOQ | 15000 |
| Polarity | Bidirectional |
| Clamping Voltage | 2.2 V |
| Product Category | TVS Diodes - Transient Voltage Suppressors |
| Channels | 2 Channels |
| Series | GSOT12C-G |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Packaging | Reel |
| Unit Weight | 0.000310 oz |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Capacitance | 115 pF |
| Breakdown Voltage | 15 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Minimum Operating Temperature | - 55 C |
| Package / Case | SOT-23-3 |
| Maximum Operating Temperature | + 150 C |
| Peak Pulse Power Dissipation | 337 W |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Brand | Vishay Semiconductors |
| Pd - Power Dissipation | 337 W |
| Cd - Diode Capacitance | 115 pF |
| Number of Channels | 2 Channel |
| Qualification | AEC-Q101 |
咨询QQ
热线电话