所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 26V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 3-WDFN |
| Supplier Device Package | LLP75-3B |
| Voltage - Breakdown (Min) | 13.5V |
| Unidirectional Channels | 2 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 12V (Min) |
| Applications | General Purpose |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Capacitance @ Frequency | 115pF @ 1MHz |
| Standard Package | 3,000 |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 312W |
| Type | Zener |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 12A (8/20µs) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话