所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Inlets |
| Gender | M |
| Pitch | 7 mm |
| Termination Method | Solder |
| Mounting | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Standard Package | Bulk |
| Mounting Type | Panel Mount, Screw Hole; Through Hole, Right Angle |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Connector Type | Receptacle, Male Pins |
| Current | 15A |
| Fuse Drawer | Drawer Not Required |
| Voltage | 250V |
| Connector Style | IEC 320-C14 |
| Number of Positions | 3 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 50 |
| Product | Inlets |
| Fused | No |
| Series | GSP1 |
| Switch Function | Not Switched |
| Unit Weight | 0.081130 oz |
| Filtered | No |
| Packaging | BULK |
| Automotive | NO |
| Leadfree Defin | RoHS-conform |
咨询QQ
热线电话