所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Sound Pressure Level | 90dB @ 1.5V, 10cm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Rated | 1.5Vo-p |
| Washable | No |
| Operating Mode | Continuous |
| Technology | Magnetic |
| Current - Supply | 80mA |
| Size / Dimension | Circular - 9.60mm Dia x 6.50mm H |
| Packaging | Bulk |
| Input Type | zero-peak Signal |
| Standard Package | 1,000 |
| Voltage Range | 1 ~ 2V |
| Termination | PC Pins |
| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Frequency | 2.73kHz |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Other Names | 433-1017 |
咨询QQ
热线电话