所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Style | Panel |
| Voltage Rating AC | 125 V, 250 V |
| Current Rating | 12 A |
| Mounting Type | Bushing |
| Mounting Hole Diameter | 12 mm |
| Series | GTB |
| Contact Form | DPDT |
| Switch Function | ON - ON |
| Termination Style | Quick Connect Terminal |
| Voltage Rating DC | 500 V |
| Bushing Size | 15/32-32 |
| Mounting Hole | Round |
| Actuator | Bat |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话