所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Current Rating | 12A (AC) |
| Voltage Rating - AC | 125V |
| Electrical Life | 30,000 Cycles |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 12.00mm Dia |
| Actuator Length | 16.20mm |
| Standard Package | 500 |
| Switch Function | On-Mom |
| Circuit | DPDT |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Actuator Material | Brass, Nickel Plated |
| Packaging | Bulk |
| Bushing Thread | 15/32-32 |
| Actuator Type | Standard Round |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Other Names | CW211 |
| Mounting Style | Panel |
| Voltage Rating AC | 125 V, 250 V |
| Mounting Hole Diameter | 12 mm |
| Series | GTB |
| Contact Form | DPDT |
| Voltage Rating DC | 500 V |
| Bushing Size | 15/32-32 |
| Mounting Hole | Round |
| Actuator | Bat |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话