所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Bus Transceivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Logic Type | BiCMOS |
| Logic Family | GTL |
| Number of Channels per Chip | 16 |
| Input Level | LVTTL, TTL |
| Output Level | GTL |
| Output Type | 3-State |
| High Level Output Current | - 24 mA |
| Low Level Output Current | 100 mA |
| Propagation Delay Time | 7.2 ns |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min | 3 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Package / Case | SOT-646 |
| Packaging | Tube |
| Function | Universal Bus Transceiver |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Number of Circuits | 1 |
| Polarity | Non-Inverting |
| Factory Pack Quantity | 28 |
| Part # Aliases | GTL1655DGG,512 |
| Life | Obsolete |
咨询QQ
热线电话