所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Polarity | Non-Inverting |
| Fabrication Technology | BiCMOS |
| Mounting | Surface Mount |
| Absolute Propagation Delay Time | 7.2 |
| Logic Family | GTL |
| Package Width | 6.2(Max) |
| PCB | 64 |
| Screening Level | Industrial |
| Input Level | LVTTL|TTL |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| EU RoHS | Compliant |
| Number of Channels per Chip | 16 |
| Output Type | 3-State |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | TSSOP |
| Standard Package Name | TSSOP |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Data Flow Direction | Bi-Directional |
| Output Level | GTL |
| Package Length | 17.1(Max) |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3 |
| Pin Count | 64 |
| Tolerant I/Os | 5 |
| Package Height | 1.05(Max) |
| Logic Function | Universal Bus Transceiver |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Triggering Type | Positive-Edge |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Number of Bits | 16 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Standard Package | 2,000 |
| Number of Outputs/Channel | 1 |
| Supplier Device Package | 64-TSSOP |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Channels | 16 |
| Input Type | LVTTL |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Propagation Delay (Max) | 7.2ns |
| Package/Case | 64-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Technology | BiCMOS |
| Input Logic Level | LVTTL/TTL |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Package Type | TSSOP |
| Propagation Delay Time | 7.2 ns |
| Number of Elements | 1 |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Output Logic Level | GTL |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 3.3 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 3 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 3.6 V |
咨询QQ
热线电话