所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Bits | 10 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Standard Package | 1 |
| Logic Function | Translator, Bidirectional, Open Drain |
| Number of Outputs/Channel | 1 |
| Output Type | LVTTL, TTL |
| Supplier Device Package | 24-TSSOP |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Channels | 10 |
| Input Type | GTL |
| Voltage - Supply | 2.36 V ~ 2.64 V, 3 V ~ 3.6 V |
| Propagation Delay (Max) | 1.5ns |
| Package/Case | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
咨询QQ
热线电话