所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Bus Transceivers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Logic Type | CMOS |
| Logic Family | GTLP |
| Number of Channels per Chip | 17 |
| Input Level | LVTTL, TTL |
| Output Level | GTLP |
| Output Type | 3-State |
| High Level Output Current | - 32 mA |
| Low Level Output Current | 34 mA |
| Propagation Delay Time | 6.8 ns |
| Supply Voltage - Max | 3.45 V, 5.25 V |
| Supply Voltage - Min | 3.15 V, 4.75 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Package / Case | TSSOP-56 |
| Packaging | Reel |
| Function | 18-Bit Universal Bus Tranceiver with Voltage Translation |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Number of Circuits | 1 |
| Polarity | Non-Inverting |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Life | End of Life: Scheduled for obsolescence and will be discontinued by the manufacturer. |
| Supplier Package | TSSOP W |
| Standard Package Name | TSSOP |
| EU RoHS | Compliant |
| Package Height | 0.95(Max) |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 6.1 |
| PCB | 56 |
| Package Length | 14 |
| Pin Count | 56 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |
| Standard Package | 1,000 |
| Supplier Device Package | 56-TSSOP |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3.15 V ~ 3.45 V |
| Package/Case | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| 电路数量 | 17-Bit |
| 电流 - 输出高,低 | 32mA, 32mA |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 3.15 V ~ 3.45 V |
| 封装/外壳 | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| 逻辑类型 | Universal Bus Transceiver |
咨询QQ
热线电话