所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | LED Lighting Modules |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | LED Modules |
| Illumination Color | Warm White |
| Beam Angle | 120 deg |
| Wavelength/Color Temperature | 3000 K |
| Luminous Flux | 1170 lm |
| Width | 20 mm |
| Length | 24 mm |
| Color Rendering Index - CRI | 93 |
| Forward Current | 400 mA |
| Forward Voltage | 37 V |
| Height | 1.8 mm |
| Power Rating | 15 W |
| Size | 24 mm 20 mm x 1.8 mm |
| Luminous Flux @ Current - Test | 1170 lm |
| Current - Max | 700mA |
| Color | White, Warm |
| Voltage | 37V |
| Standard Package | 200 |
| Current - Test | 400mA |
| Wavelength | 3025K |
| Configuration | Square |
| Driver Circuitry | No |
| Other Names | 425-2806 |
| With Connector | No |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Bulb Size | :- |
| LED Colour | :Warm White |
| Viewing Angle | :120° |
| LED Mounting | :SMD |
| CCT | :3150K |
| Forward Current @ Test | :400mA |
| Forward Current If Max | :500mA |
| Forward Voltage @ Test | :37V |
| Luminous Flux @ Test | :1170lm |
| No. of Pins | :2 |
| Operating Temperature Max | :100°C |
| Operating Temperature Min | :-30°C |
| Operating Temperature Range | :-30°C to +100°C |
| Packaging | :Each |
| Power Dissipation Pd | :20W |
| Series | :MEGA ZENIGATA |
| Weight (kg) | 0.00003 |
| Tariff No. | 85414010 |
咨询QQ
热线电话