所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Cable Shape | Single Core |
| Conductor Material | Copper |
| Core Strands | 1/0.26 mm |
| Cross Sectional Area | 1.5 mm |
| Current Rating | 17.5 A |
| Insulation Material | PVC |
| Insulation Wall Thickness | 0.7mm |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | +5°C |
| Number of Strands | 1 |
| Outer Diameter | 3mm |
| Sheath Colour | Blue |
| Shield Type | Unshielded |
| Size of Strands | 0.26 mm |
| Standards Met | Harmonised Certified |
| Voltage Rating | 750 V |
咨询QQ
热线电话