所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Lead Style | Gull Wing |
| Family | H1199 |
| Maximum Insertion Loss | -0.9@0.1MHz to 100MHz dB |
| Minimum Return Loss | -11(Typ)@80MHz dB |
| Minimum Crosstalk | -37(Typ)@100MHz dB |
| Minimum CMRR | -30(Typ)@100MHz dB |
| Maximum Isolation Voltage | 1500 Vrms |
| Turns Ratio | 1:1/1:1 |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Subcategory | Telecom Transformer |
| Packaging | Tape and Reel |
| Lead Time | 104 Days |
咨询QQ
热线电话