所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Fuse Block |
| Family | H250 |
| Mounting | Screw Mount |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Fuse Holders |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Fuse Blocks |
| Current Rating | 30 A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Number of Poles | 1 |
| Series | H250 |
| Mounting Style | Screw |
| Color | Black |
| Illumination | No |
| Packaging | Bulk |
| Part # Aliases | H25030-1C |
| Subcategory | Fuse Accessories |
| Lead Time | 42 Days |
| Voltage | 250V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Fuseholder Type | Block |
| Termination Style | Box Lug |
| Fuse Type | Cartridge |
| For Use With/Related Products | Class H |
| Number of Circuits | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 1.600000 oz |
| Wire Connector | Box Lug |
| Fuse Clip | Spring Clip |
| Base Material | Thermoplastic |
| Block Type | Standard |
| Poles | 1P |
| Wire Size | 6 Cu |
| Rating - Volts | 250VAC |
| Rating - Amps | 30 |
咨询QQ
热线电话