所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Range | :OMRON - H3RN Series |
| Timer Functions | :Multifunction |
| Time Min | :0.1min |
| Time Max | :10h |
| No. of Timing Ranges | :4 |
| Timer Output | :Solid State |
| Supply Voltage Max | :24VDC |
| Current Rating Nom | :3A |
| Connection / Termination | :Plug-In |
| Panel Cutout Height | :28.8mm |
| Panel Cutout Width | :12.8mm |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Adjustment Type | :DIP Switch |
| Coil Voltage VDC Nom | :24V |
| Contact Configuration | :SPDT |
| Contact Current AC Max | :3A |
| Contact Voltage AC Max | :250V |
| Delay Time Range | :0.1min to 10h |
| External Depth | :28.8mm |
| External Length / Height | :47.4mm |
| External Width | :12.8mm |
| Height | :47.4mm |
| Mounting Type | :Plug-In |
| No. of Pins | :4 |
| No. of Poles | :1 |
| Nom Input Voltage | :24VDC |
| Operating Time Range | :0.1-1m, 1-10m, 0.1-1h,1-10h |
| Relay Mounting | :Quick Connect |
| Series | :H3RN |
| Supply Voltage V DC | :24VDC |
| Timing Adjustment | :DIP Switch |
| Weight (kg) | 0.02 |
| Tariff No. | 85364900 |
咨询QQ
热线电话