所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Capacitance Value | 0.1 uF |
| Voltage | 15 Vdc |
| Tolerance | 20 % |
| Product Length | 2.54(Max) mm |
| Minimum Operating Temperature | -55 °C |
| Maximum Operating Temperature | 125 °C |
| Product Diameter | 1.45(Max) mm |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Standard Package | Bulk |
| Polarity | Polar |
| Product Length | 2.54(Max) |
| EU RoHS | Supplier Unconfirmed |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Leakage Current | 0.5 |
| Mounting | Through Hole |
| Termination Style | Axial |
| Dissipation Factor | 10 |
| Insulation | Unsleeved |
| Case Style | Molded |
| Product Diameter | 1.45(Max) |
咨询QQ
热线电话